Son Dakika:

TJOD İZMİR HUKUK DANIŞMANLIĞI

Danışma Formu için yıklayınız...

TJOD İZMİR ŞUBESİ  OLARAK SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZE SUNACAĞIMIZ  SAĞLIK HUKUKU HİZMETİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRMEDİR.

Sağlık Hukuku ile ilgili ihtilaflarınızda avukatımızla işbirliği içinde olup hak ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde temsil edebilmenizi ve siz değerli hekimleri hukuksal anlamda da koruyabilmeyi amaç edindiğimiz, TJOD İzmir Şube sağlık hukuku hizmeti ile ilgili başvuru formu ekte bilgilerinize sunulmuştur.

03 Ocak 2022 tarihi itibariyle hayata geçirdiğimiz TJOD İzmir şube üyelerine yönelik  sağlık hukuku ile ilgili hukuki hizmet yardımı, ekli başvuru formunu doldurmanız ve akabinde avukatımız Av.Arb. Gülden Saylam'ın avguldenersoz@yahoo.com mail adresine mail atmanız sonucu faal hale gelmiş olacaktır.Avukatımız hukuki sorununuza en kısa sürede dönmeyi sağlayacak olup gerekirse avukatımıza 0505 564 8056 numaralı telefonundan da ulaşabilirsiniz.

Hukuki yardım, sağlık hukuku ihtilafları karşısındaki hak ve sorumluluklarınız, karşı karşıya olduğunuz kısıtlayıcı süreler  ve başvuru yerlerinin bildirilmesi gibi başvuru, itiraz,savunma  vesair hukukki süreçler hakkında bilgilendirme ve yönlendirme şeklinde usule ilişkin hususlarda olacak olup,dilekçe, savunma ve itiraz  hazırlama  gibi  esasa ilişkin unsurları kapsamayacaktır.

Esasa ilişkin hukuki hizmet, dilediğiniz takdirde Derneğimizden bağımsız olarak avukatımızla kuracağınız vekalet iişkisi çerçevesinde sizlere sunulabilecektir.

Av. Arb. Gülden Saylam

Attorney Mediator Gülden SAYLAM
Saylam Hukuk Bürosu / İzmir Şube Vekili 
 
1440 Sok. No: 16/4 Alsancak – İZMİR
+90 505 5648056
+90 232 4632862
mail: avguldenersoz@yahoo.com

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU UYARINCA VERBİS KAYDININ VE DİĞER YÜKÜMLÜLÜKLERİN YERİNE GETİRİLMESİ HAKKINDA HATIRLATMA!