Son Dakika:

Başkanın Mesajı...

Değerli Meslektaşlarım,
 
28.09.2021 tarihinde yapılan TJOD İzmir seçimli olağan genel kurulu, pandemi şartları göz önüne alındığında, oldukça geniş bir katılımla gerçekleştirilmesini sağlayan siz değerli üyelerimize şükranlarımızı sunarız. 
 
Pandemi koşulları nedeni uzun zamandır yüz yüze görüşme olanağı bulamadığımız hocalarımızı, arkadaşlarımızı kısa süreyle ve sosyal mesafe kurallarına uyarak da olsa görme olanağı bulduk. Ne yazık ki bu süreçte pek çok meslektaşımızı kaybettik. Kendilerine Allahtan rahmet, milletimize ve kederli ailelerine başsağlığı dileriz.
 
TJOD İzmir 2021-2023 döneminde geleneklerine bağlı yenilikçi bir yönetim anlayışı ile bilgilerin ve deneyimlerin paylaşılacağı tüm platformları etkin bir şekilde kullanmayı hedeflemektedir. Uzun bir aradan sonra kısıtlanmış katılımcı sayısı ile yüz yüze ve eş zamanlı online aktarım ile toplantı programımıza web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 
Yeni dönemde pek çok başarılı projeye birlikte imza atmak dileği ile İzmir TJOD yönetim kurulu adına saygı ve sevgilerimi sunarım,
 
İzmir TJOD şubesi Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Özgür Yeniel